Montaż kamer, anten satelitarnych - Kraków

Home
Kontakt
O nas
Usługi

 

- Montaż kamer monitoringu

- Instalowanie samochodowych kamer cofania

- Montaż i serwis  anten satelitarnych

- Montaż kamer do domu prywatny monitoring Kraków

- Instalowanie kamer przemysłowych

- Instalowanie anten telewizji satelitarnej

 

Usługi

TELEWIZJA CYFROWA

Instalujemy wszystkie platformy dostępne na rynku: TELEWIZJA N, CYFRA +, CYFROWY POLSAT, TPSA, TV TRWAM, TELEWIZJA NA KARTĘ.

Zajmujemy się telewizją analogową i cyfrowa DVB-T, instalacjami multiswitch w domach, blokach, klubach i innych obiektach, wybieramy najlepsze akcesoria tv-sat. Instalacje obejmuje 12-miesięczna gwarancja.
Nasi specjaliści doradzą w kwestiach technicznych oraz przygotują najlepsze rozwiązanie na wykonanie instalacji telewizyjnej.

 

DVB-T

DARMOWA TELEWIZJA CYFROWA JUŻ DZIAŁA ZAMÓW U NAS INSTALACJE I AKCESORIA, ABY MUC OGLĄDAĆ 14 KANAŁÓW CYFROWEJ JAKOŚCI ZA DARMO.

 

WZMACNIACZNE GSM

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu problemu braku sygnału komórkowego GSM/UMTS/DCS. Zajmujemy się instalacjami urządzeń które rozwiązują problem braku zasięgu w biurze, hali produkcyjnej, magazynie.

 

INSTALACJA KAMER

Montaż kamer przemysłowych oraz instalacja zarówno standardowych, jak i profesjonalnych systemów monitoringu wizyjnego to główna specjalność naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie w branży security oraz wyszkolona grupa projektantów i instalatorów z bogatym zapleczem technicznym, stanowi gwarancję usług najwyższej jakości.

 

MONTAŻ TV

Montaż telewizorów na ścianie
Dostrajamy telewizory i instalujemy na ścianach, sufitach niezależnie od powierzchni. W ofercie mamy duży wybór stojaków i uchwytów.

 

VIDEODOMOFONY

Wykonujemy kompletne instalacje domofonowe i wideodomofonowe na potrzeby klientów indywidualnych, Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych oraz Deweloperów – w pojedynczych budynkach, blokach i osiedlach. Wykonujemy instalacje od podstaw, na istniejącym okablowaniu, modernizujemy lub wymieniamy istniejące.

 

MULTIROOM

To zaawansowany system multimedialny, dzięki któremu możemy słuchać wybranego źródła dźwięku – tj. radia, TV, CD, DVD – w każdym punkcie domu bez konieczności kupowania osobnych zestawów do wszystkich pomieszczeń. Dzięki multiroom istnieje możliwość odsłuchu muzyki w miejscach, w których posiadanie zestawu audio jest dość utrudnione, np. łazienka, toaleta, taras czy basen.

 

ALARMY

Zadaniem systemów alarmowych jest wykrycie włamania lub sytuacji zagrożenia i zaalarmowanie odpowiednich służb lub właściciela. System alarmowy zniechęca do podjęcia prób kradzieży, a w przypadkach włamania pozwala zminimalizować jego skutki. W naszej ofercie są instalacje bezprzewodowe alarmów

Usługi są świadczone na obszarze miasta Kraków i okolic. Więcej informacji na temat konkretnych usług można znaleźć pod numerem telefonu: 508-970-920

 

 

 

 

 

 

Pozycjonowanie internetowych strony Ustka kn41 24tm

klatka 156